O firmie

 Witaj w naszym Sklepie Ventox !

Zapraszamy do kontaktu i zakupu proponowanego przez nas asortymentu. W naszej ofercie znajduje się 120 modeli wentylatorów w różnych konfiguracjach. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem produktów MMotors na terenie naszego kraju. Prezentowane przez nas wentylatory to wysokiej jakości urządzenia produkowane na terenie Unii Europejskiej według międzynarodowych standardów i normy jakościowych ISO 9001-2008. 

Stojan silnika wentylatora Stojan z uzwojeniem silnika wentylatora

Produkcja wentylatorów serii MM Produkcja wentylatorów serii OK

Dzięki zastosowanym nowoczesnym technologiom nasze produkty posiadają 2-letnią, 3-letnią a nawet 5-letnią gwarancję !!!. Nasze produkty cieszą się popularnością ze względu na ich ciekawą gamę kolorystyczną co umożliwia dobór wentylatora do wystroju pomieszczenia oraz szeroki wachlarz opcji funkcji takich jak czujnik światła, wilgoci, timer oraz podświetlenie LED. 

Produkcja wentylatorów OK Eko Granulat Samsung Starex ABS Wirnik wentylatora odpornego na wysoką temperaturę

W naszej ofercie znajdują się również wentylatory osiowe urządzeń elektrycznych i elektronicznych VA, wentylatory do saun i łaźni parowych odporne na warunki podwyższonej wilgoci oraz wentylatory kanałowe do systemów dystrybucji powietrza o temperaturze nawet do +150 stopni. Oferta zawiera również wentylatory przemysłowe.  

Planujemy zmieniać, zwiększać i dopasowywać ofertę słuchając Państwa oczekiwań i potrzeb tak, aby mieli Państwo potrzebne produkty w zasięgu ręki. 

Wentylatory łazienkowe ekspozytor Wentylatory łazienkowe i specjalistyczne ekspozycja Wentylatory łazienkowe ekspozytory Wentylatory łazienkowe ekspozytor dla sklepu 

Rada: Przy zakupie wentylatora nie sugeruj się tylko i wyłącznie ceną, lecz tym czy będzie wizualnie pasował do wystroju Twojego pomieszczenia. Wentylator może być również elementem wystroju pomieszczenia. 

Za cel jaki sobie stawiamy to sprawna obsługa klienta, Twoje zadowolenie z zakupów.

Wentylatory łazienkowe i specjalistyczne ekspozycja

Dbając o niskie koszty transportu i wysoką jakość usług dostaw jako głównego partnera wybraliśmy krajowe usługi Poczty Polskiej. Sklep Ventox brał udział w Gali e-Gazele Biznesu 2014 gdzie odebrał nagrodę od Prezesa Poczty Polskiej.

Sklep Wentylatory Ventox odbiera nagrodę od Prezesa Poczty Polskiej

W 2016 roku zostaliśmy wyróżnieni w rankingu dynamicznie rozwijających się firm rynku e-commerce organizowanym przez redakcję Pulsu Biznesu.

Ventox odbiera nagrodę Pulsu Biznesu

Ventox e-Gazela 2017

Ventox e-Gazela 2018

Ventox e-Gazela 2019

Ventox kupuj online

Zapraszamy do kontaktu i zakupu oferowanego przez nas asortymentu.

Udanych zakupów życzy sklep VENTOX !

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl