Zbieraj punkty za zakupy

SuperFan Ventox

Witaj w naszym programie lojalnościowym Ventox

Program lojalnościowy umożliwia Ci jako zarejestrowanemu użytkownikowi sklepu zbieranie punktów za zakupy w sklepie Ventox. Zgromadzone punkty umożliwią ci uzyskanie rabatu na kolejne zakupy.
Punkty są naliczane od wartości Twoich zrealizowanych w sklepie zamówień. Warunkiem naliczenia punktów na Twoim koncie jest zalogowanie się przed finalizacją zamówienia na konto klienta sklepu.
W naszym sklepie punkty naliczane są w stosunku: 1 punkt za każde pełne 123.00 złotych wydane w zamówieniu (za koszty dostawy punkty nie są naliczane).
Dodatkowo otrzymasz 3 punkty na start za zapis do newslettera.
Czy można jeszcze jakoś zgarnąć punkty? Pewnie. Zaloguj się i dodaj swoją opinię o produkcie a otrzymasz 1 dodatkowy punkt.

W każdym momencie możesz zapłacić za dowolne produkty zgromadzonym rabatem który przypisany jest do odpowiedniej ilości punktów. Warunek jest jeden - musisz mieć odpowiednią ilość punktów aby wykorzystać rabat.

Przy płaceniu punktami obowiązuje stosunek:

7 punktów = 5% rabatu.

15 punktów = 10% rabatu.

40 punktów = 15% rabatu.


W momencie składania przez Ciebie zamówienia, system sprawdza stan Twojego konta punktowego. Jeśli posiadasz wystarczającą liczbę punktów w formularzu finalizacji zamówienia na liście dostępnych form płatności pojawi się opcja „Punkty”.
Jeżeli skorzystasz z możliwości opłacenia zamówienia punktami, odpowiednia liczba punktów zostaje rezerwowana na Twoim koncie do momentu zrealizowania zamówienia. Po zrealizowaniu zamówienia punkty zostaną odjęte z Twojego konta.
W przypadku anulowania zamówienia zarezerwowane punkty powrócą Twoje konto.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl